بارگذاری اسامی خبرنگاران در سامانه شفافیت شهرداری تهران، طی هفته آینده

به گزارش وبلاگ تور کانادا، تهران (پانا)-مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی با اشاره به اینکه 2060 خبرنگار سهمیه طرح ترافیک سال 99 را دریافت کرده اند گفت طی هفته آینده اسامی 1800 نفر از خبرنگاران در سامانه شفافیت قرار می گیرد و 260 نفر باقی مانده نیز پس از رفع نقص مدرک در سامانه شفافیت بارگذاری خواهند شد.

بارگذاری اسامی خبرنگاران در سامانه شفافیت شهرداری تهران، طی هفته آینده

عمار سعیدیان فر با بیان اینکه از ابتدای اعلام آغاز ثبت نام طرح ترافیک وبلاگ تور کانادا ، 4 هزار و 690 نفر برای دریافت طرح ترافیک وبلاگ تور کانادا ثبت نام کردند، شرح داد: تخصیص سهمیه آرم طرح ترافیک به وبلاگ تور کانادا از سوی کمیته ای 7 نفره متشکل از نماینده معاونت حمل و نقل و ترافیک، نمایندگانی از 2 کمیسیون فرهنگی اجتماعی و کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران، انجمن صنفی مدیران رسانه های غیر دولتی و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران اجرا شده است.

وی با تاکید بر اینکه حتی یک فقره آرم طرح ترافیک وبلاگ تور کانادا بدون نظر اعضای کارگروه 7 نفره تخصیص داده نشده است، گفت: تعداد سهمیه های تخصیصی به مدیران مسئول رسانه ها اعلام شد و برابر اعلام و معرفی اسامی وبلاگ تور کانادا از سوی مدیران مسئول رسانه ها، تخصیص سهمیه به وبلاگ تور کانادا اجرا شده است.

سعیدیان فر ادامه داد: به 2060 نفر از وبلاگ تور کانادا سهمیه طرح ترافیک تخصیص یافته و 2630 نفر دیگر نیز برای صدور کارت بلیط مترو معرفی شده اند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی گفت: با تصمیم کارگروه تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری، برای نخستین بار به 140 رسانه و نشریه جدید که در سنوات گذشته سابقه دریافت طرح ترافیک خبرنگاری نداشته اند، سهمیه تخصیص یافته است.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، وی در پایان اعلام داشت: یکی از رسانه ها در دو هفته پیش در مکاتبه ای با سازمان حمل و نقل و ترافیک خواهان افزایش تعداد سهمیه تخصیصی به آن رسانه بود و در ضمنً افرادی که معرفی شده توسط آن رسانه بعضا خبرنگار نبودند، که به این درخواست پاسخ مثبت داده نشد.

وی ادامه داد: زیرا اولا زمان تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری به پایان رسیده است، ثانیا تغییر در تعداد سهمیه تخصیصی منوط به نظر و رای اکثریت افراد کارگروه خبرنگاری است و سازمان حمل و نقل و ترافیک در این موضوع به تنهایی تصمیم گیر نیست، ثالثا سهمیه طرح ترافیک وبلاگ تور کانادا متعلق به وبلاگ تور کانادا و اصحاب رسانه ای است که واقعا در این حرفه مشغول به خدمت هستند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "بارگذاری اسامی خبرنگاران در سامانه شفافیت شهرداری تهران، طی هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارگذاری اسامی خبرنگاران در سامانه شفافیت شهرداری تهران، طی هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید