نکونام: در جنگ نابرابر هستیم

به گزارش وبلاگ تور کانادا، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید، تیمش برای حضور در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به استراحت کافی نیاز دارد.

نکونام: در جنگ نابرابر هستیم

به گزارش وبلاگ تور کانادا، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب آهن، اظهار کرد: با تیم ذوب آهن بازی داریم که مربی خود را تغییر داده است و بنابراین شرایط مسابقه فردا متفاوت است. چون هیچ شناختی از نحوه بازی حریف نیست. همه تمرکز ما روی تیم خودمان است و برنامه های خودمان را داریم. می دانیم بازی سختی داریم و باید با تمرکز بالا بازی کنیم و ان شاءالله بتوانیم به موفقیت برسیم.

وی افزود: برای بازی یک بازیکن محروم داریم و یکی از مصدومان ما برگشته است اما شرایط مسابقه را ندارد. سه بازیکن مصدوم هم داریم که هنوز به شرایط بازی برنگشته اند.

او در ادامه درباره بسته بودن پنجره نقل وانتقالاتی باشگاه فولاد هم، گفت: متاسفانه این اتفاق رخ داده و نمی توانیم بازیکن بگیریم. پارسال در نیم فصل وقتی نقاط ضعف و قوت تیم را شناختیم و بازیکن جذب کردیم، توانستیم نتایج بهتری بگیریم. امسال هم نقاط ضعف و قوت خودمان را شناختیم و همه تیم ها هم این کار را انجام داده اند. الان همه تیم ها بازیکن جذب می کنند و برخی تیم ها 10 و حتی 13 بازیکن جذب کرده اند. تیم ها به دنبال این هستند که بازیکن بخرند و پول رضایت نامه بدهند. در نیم فصل دوم ما یک جنگ نابرابر خواهیم داشت. ما می توانستیم با افزودن چند بازیکن شرایط تیم مان را بهتر کنیم اما به هر حال اتفاقی رخ داده و باید با این موضوع کنار بیاییم و باید در لیگ، جام حذفی و پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم که این موضوع شرایط را برای ما سخت کرده است. ما باید برابر العین بازی کنیم که 7 بازیکن خارجی در اختیار دارد. شرایط سخت است.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل از 6 تیم کمتر هزینه کرده بودیم و شرایط نابرابری داشتیم و در نیم فصل هم آنها بازیکن جذب می کنند اما ما نتوانستیم این کار را انجام بدهیم و شرایط برای ما سخت شد. اما تلاش می کنیم با کمک هواداران و زحمت بازیکنان و اتحاد تیمی، جبران کمبود بازیکن را داشته باشیم. امیدواریم سربلند باشیم و نتایجی بگیریم که هواداران راضی باشند. کم لطفی برای باشگاه فولاد شد. با توجه به این که کننده ایران در آسیا هستیم توقع داشتیم به ما کمک کنند که بازیکن جذب کنیم. هر تیمی از ایران به بازی های آسیایی می رود باید کمک کنیم که بهترین شرایط را برای کنندگان خودمان ایجاد کنیم.

او در ادامه درباره تعطیلی نیم فصل که از یک هفته به دو هفته رسید هم، گفت: این تصمیم قطعا به ضرر ما شد و به سود تیم ذوب آهن شد. برخی تیم ها که در تغییر بودند، به سودشان بود. یکی دو تیم با توجه به خواسته خودشان این شرایط را برای فوتبال ایران به وجود آوردند که یک هفته لیگ به تعویق بیفتد تا بتوانند نهایت استفاده را ببرند. اما این تصمیم کاملا به ضرر ما بود.

نکونام در ادامه گفت: هنوز برنامه ادامه لیگ اعلام نشده اما امیدوارم با تیم ما همکاری بشود چون تنها تیمی هستیم که باید در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم و مثل تمام کنندگان ایرانی که دوست داریم بهترین شرایط برایشان فراهم شود، ما هم توقع داریم به ما کمک کنند تا با شرایط ایده آل در این مسابقات شرکت کنیم. پنجره نقل وانتقالات ما بسته است و کمبود بازیکن داریم و اگر مصدومیت یا محرومیت باشد و یا بازیکنان ما به کرونا مبتلا شوند، شرایط سخت می شود. تمام خواهش ما این است که استراحت به میزان لازم داشته باشیم تا با قدرت در پلی آف شرکت کنیم. ما تنها کننده ایران هسیتم که باید در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بازی کند و خواسته ما این است که تیم ما استراحت کافی را داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نکونام: در جنگ نابرابر هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: در جنگ نابرابر هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید