آشپزی

اگر شریک زندگی تان این 10 درخواست را از شما داشت وقت جدایی از او رسیده است

او از شما چیزهایی می خواهد که شاید فقط در فیلم ها دیده باشید. این ها فقط یک فیلم برای جذب مخاطب هستند نه روابط سالم. اگر این 10 مورد را از شما می خواهد بهتر است به فکر جدایی از او و ترک این رابطه باشید.

17 فروردین 1400

طرز تهیه ژله تخم شربتی

ژله تخم شربتی یک دسر فوق العاده برای تابستان است که باعث رفع عطش و تشنگی می شود. این ژله ترکیبی از تخم شربتی و پودر ژله بدون طعم یا در طعم های مختلف است که افراد بسته به ذائقه خود می توانند آن را تغییر دهند.

23 اسفند 1399

طرز تهیه پیراشکی بقچه ای

در گزارش زیر طرز تهیه پیراشکی بقچه ای را به شما آموزش می دهیم.

21 اسفند 1399

طرز تهیه کباب ترکی با مرغ

یکی از معروفترین غذاهای ترکی که البته مدتی هست داخل کشور خودمان هم خیلی خیلی معروف شده و به شدت هوادار پیدا نموده است، دونر کباب یا همون کباب ترکی مشهور هست. این غذای خوشمزه که معمولاً با گوشت قرمز گوساله یا گوشت مرغ یا مخلوطی از هر دو تهیه می گردد

5 دی 1399

راز ادویه فلافل در طعم فلافل خانگی

ادویه فلافل از مواد افزودنی مهم جهت داشتن طعمی فراموش نشدنی به فلافل است. اما بهترین ادویه برای فلافل چیست؟ ترکیبات ادویه فلافل می تواند طبق سلیقه شما تغییراتی داشته باشد.

13 آذر 1399

طرز تهیه کافه گلاسه و قهوه گلاسه

کافه گلاسه یا Cafe Glace چیست؟ کافه گلاسه اغلب با گلاسه قهوه اشتباه گرفته می گردد، اما مسئله اینجاست که قهوه گلاسه را می توان با انواع نوشیدنی قهوه از اسپرسو گرفته تا قهوه دمی و کاپوچینو و پودر نسکافه درست کنید، اما برای درست کردن کافه گلاسه حتما باید قهوه...

11 مهر 1399

طرز تهیه دلمه کلم برگ (کلم سفید)

دلمه یکی از پرطرفدارترین غذاهای ایرانی است که انواع زیادی هم دارد. پیش از دستور پخت دلمه برگ مو و دلمه فلفل را در خبرنگاران مگ آموزش داده بودیم. این بار طرز تهیه دلمه کلم برگ که با نام کلم پیچ و کلم سفید هم شناخته می شود، را به شما آموزش می دهیم.

1 مهر 1399

طرز تهیه سالاد تن ماهی

سالاد تن ماهی به عنوان پیش غذایی سرشار از پروتئین و فیبر، از انواع سالادهای پرطرفدار مدیترانه ای است.

11 خرداد 1399

چطور شکلات وفلس درست کنیم؟

در مطلب زیر طرز تهیه یک نوع شکلات خوشمزه را به شما آموزش می دهیم.

19 اردیبهشت 1399